předmět Praxe studentů AF

2. 3. 2022 - Agronomická fakulta, Mendelova univerzita v Brně

Upozorňujeme studenty 2. ročníku Bc. studia a 1. ročníku NMgr. studia, kteří mají dle studijního plánu v LS 2021/2022 absolvovat předmět Praxe (bakalářská, diplomová, provozní), na změnu postupu při výběru pracoviště (firmy), při vyplňování smlouvy, při hodnocení praxe.


Vážené studentky, vážení studenti,

od letošního roku dochází k elektronizaci agendy povinných praxí studentů Agronomické fakulty. Diplomovou praxi, ať předem domluvenou nebo doporučenou referentkou či garantem studijního programu, budete společně s firmou administrovat (smlouva, hodnocení praxe, hodnocení studenta apod.) výhradně v nové aplikaci Portál pracovních příležitostí v UIS (dále jen Portál).

 

Je však bezpodmínečně nutné, aby byla firma poskytující Vám praxi zaregistrována ve zmíněném Portálu. Bez toho nebude možné vytvořit smlouvu o praxi mezi fakultou a firmou, ani Vám firma nebude schopna vytvořit v Portálu nabídku praxe, bez čehož se nelze na praxi přihlásit a nastoupit.

 

Doporučuji Vám prostudovat a nadále sledovat web Agronomické fakulty / Studuji / Praxe, kde jsou správný postup i důležité nepřekročitelné termíny uvedeny.

 

V případě dalších dotazů se neváhejte obrátit na příslušnou referentku pro praxe (kontakt na zmíněném webu v dolní části).

 

S pozdravem,

doc. Ing. Vojtěch Kumbár, Ph.D.