2. kolo přijímacího řízení pro akademický rok 2021/2022

23. 6. 2021 - Agronomická fakulta, Mendelova univerzita v Brně

Máš po maturitě nebo Tě nevzali na vysněnou VŠ? Studuj v některém z bakalářských nebo magisterských studijních programů, které Ti nabízíme.

do 23. srpna 2021 mají uchazeči o studium na vysoké škole možnost si podat přihlášku v rámci 2. kola přijímacího řízení do některého z bakalářských nebo magisterských studijních programů nabízených Agronomickou fakultou Mendelovy univerzity v Brně.

Ústav zemědělské, potravinářské a environmentální techniky Ti nabízí příležitost studovat některý z atraktivních a perspektivních studijních programů, které garantuje nebo se na nich významně podílí.

Zajímají Tě odpovědi na některou z následujících otázek:

• Jak se u nás a v zahraničí nakládá s odpady?
  • Co je to oběhové hospodářství?
  • Jaký vliv má chování lidstva na přírodu?

Pokud ANO, potom neváhej a podej si přihlášku do bakalářského studijního programu Aplikovaná technika, specializace Odpadové hospodářství, nebo do navazujícího magisterského studijního programu Odpadové hospodářství.

Pro více informací a nabídek dalších oborů navštiv naše webové nebo facebookové stránky ústavu nebo si rovnou podej přihlášku.

Těšíme se na Tebe!